Новини України

🪖🇧🇾 білорусь почала заходи мобілізації на потреби армії.

Заяву оприлюднив держсекретар радбезу білорусі олександр вольфович і додав, що “увесь народ за необхідності має стати на захист батьківщини”. “Ми бачимо системну підготовку рб до війни з Україною. лукашенко давно

🪖🇧🇾 білорусь почала заходи мобілізації на потреби армії.
  • Published26 Лютого, 2023

Заяву оприлюднив держсекретар радбезу білорусі олександр вольфович і додав, що “увесь народ за необхідності має стати на захист батьківщини”.

“Ми бачимо системну підготовку рб до війни з Україною. лукашенко давно увійшов в коаліцію з рф, і в нього немає іншого способу захистити свій трон, як виконувати завдання путіна. лукашенко розуміє виклики цивілізованого світу до мордора, він добре розуміє, що цивілізований світ буде захищати цінності демократії, людяності і цивілізації, і тому щоб захистити свою диктатуру він буде використовувати всі сили і засоби. Сьогодні завдання лукашенку від путіна це – вихід на кордони України і фронтова війна. Він дуже добре розуміє, якщо він з цими силами, які є в нього сьогодні піде в наступ, по всій країні почнуться заколоти. Зараз у диктатора не вистачає сил захистити свою владу. Тому, нарощування армії до 2 мільйонів осіб дозволить рб зробити експидиційний корпус, який братиме участь разом з російськими військами у війні на території України і більша частина білоруських військ буде придушувати повстання свого народу. Дивлячись на зміни законодавства рб і, фактично, знищення демократичних цінностей, я думаю, що наступним кроком будуть “суди тройки”, розстріли пачками за незгоду з політикою диктатора. Сьогодні на сході країни шеврони білоруських регулярних військ, тому чи буде рб брати участь у війні проти України, це питання вирішене. Є одне питання: коли білоруси перейдуть кордон в нашому напрямку.” – начальник штабу ДФТГ, полковник Андрій Верлатий.

Опублікував
Ільчук Владислав

Попередній запис

Наступний запис

1 Comment

  • Білоруси мають чим удобрювати свої поля і ліси, нащо ті добрива тягти в Україну. Бо ті добрива можуть стати причиною набуття статуту добрив поки ще братнього народу. Слава Україні і здоровому глузду братніх народів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.