Корисне

16 лютого – День Єднання

Сьогодні Україна відзначає День Єднання.❗️Взимку 2022 року американська та європейська розвідки попереджали Україну про можливе вторгнення РФ і навіть називали дату – 16 лютого. Для підняття духу і, щоб зменшити

16 лютого – День Єднання
  • Published16 Лютого, 2023

Сьогодні Україна відзначає День Єднання.
❗️Взимку 2022 року американська та європейська розвідки попереджали Україну про можливе вторгнення РФ і навіть називали дату – 16 лютого. Для підняття духу і, щоб зменшити психологічний тиск, президент України Володимир Зеленський встановив нове свято, покликане нагадати, що саме в єднанні – наші сила та міць. “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання”, – заявив президент.
🕊День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. До святкування можна, одягнувши вишиванку, прикріпивши синьо-жовту стрічку або ж підтримати тих, хто зараз бореться за наш мир та свободу на фронті.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.