Новини України

Авіакатастрофа у Броварах: у Франції розшифрували “чорну скриньку” гелікоптера

У Франції розшифрували “чорну скриньку” гелікоптера, який упав у Броварах на Київщині із керівництвом Міністерства внутрішніх справ.Про це повідомив на пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль.“Продовжується розслідування. Чорна скринька була знайдена, була відправлена до

Авіакатастрофа у Броварах: у Франції розшифрували “чорну скриньку” гелікоптера
  • Published5 Березня, 2023

У Франції розшифрували “чорну скриньку” гелікоптера, який упав у Броварах на Київщині із керівництвом Міністерства внутрішніх справ.
Про це повідомив на пресконференції прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
“Продовжується розслідування. Чорна скринька була знайдена, була відправлена до Франції для відповідної розшифровки. Дані отримані, вони є у слідства. Слідство триває, я так само, як і ви, хочу дочекатися результатів і побачити аргументовані відповіді на ряд питань”, – сказав прем’єр.
Шмигаль зазначив, що наразі немає публічної інформації, яка стосується розшифрованих даних, і додав, що теж чекає на результати слідства.
“Думаю, що вони будуть десь найближчим часом. Там дійсно вже велика робота пророблена, тобто є дуже такі ясні результати технічного стану гелікоптера, є всі матеріали з чорної скриньки, вони збережені, якісні. Тобто слідство далі опрацьовує вже деталі й думаю, що найближчим часом отримаємо результат”, – зазначив прем’єр-міністр.
Нагадаємо, днями міністр внутрішніх справ Ігор Клименко анонсував оприлюднення перших результатів розслідування авіакатастрофи у Броварах на кінець березня – початок квітня.
Тим часом українським високопосадовцям заборонили літати на гелікоптерах до кінця розслідування авіатрощі в Броварах.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.