Події ДФТГ

Автобус для потреб Збройних сил України передали Бучанське ДФТГ№1 разом із адміністрацією МТГ

У тісній співпраці з Бучанською адміністрацією ми не припиняємо роботу, спрямовану на підтримку української армії, а потреба у транспорті на передовій постійно велика. Тож, завдяки спільним зусиллям пасажирський автобус Iveco

Автобус для потреб Збройних сил України передали Бучанське ДФТГ№1 разом із адміністрацією МТГ
  • Published1 Грудня, 2023

У тісній співпраці з бучанською військовою адміністрацією ми не припиняємо роботу, спрямовану на підтримку української армії, а потреба у транспорті на передовій постійно велика. Тож, завдяки спільним зусиллям пасажирський автобус Iveco Domino 2001, що розрахований на 55 посадкових місць вже зовсім скоро відправиться у зону бойових дій. Автобус у хорошому стані, повністю технічно обслужений та готовий до експлуатації.

Також завдяки спільній роботі на потеби ЗСУ передали утеплювач для бліндажів, паропроникну плівку, монтажну піну, окопні свічки, генератори.

В знак подяки бійці 30-ї механізованої бригади імені Князя Острозького вручили меру міста Анатолію Федоруку свій герб та прапор, а також нагородили подяками за працю, турботу та самовідданість в підтримці воїнів-захисників мера, начальника штабу Бучанського ДФТГ№1 Верлатого Андрія та благодійним фондом «Буча» в обличчі Олексія Соколовського.

Підтримуємо наших Героїв, дякуємо їм за сміливість і мужність, бажаємо повернутися додому живими й неушкодженими!

Слава Україні!

Опублікував
Адмін-редактор

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.