Новини України

Бавона у Запоріжжі

На тимчасово захопленій російськими військами території Запорізької області, поблизу села Федорівка Мелітопольського району, 28 березня пролунали вибухи. Це призвело до пошкодження місцевої електропідстанції, яка живить важливий для РФ логістичний вузол,

Бавона у Запоріжжі
  • Published29 Березня, 2023

На тимчасово захопленій російськими військами території Запорізької області, поблизу села Федорівка Мелітопольського району, 28 березня пролунали вибухи. Це призвело до пошкодження місцевої електропідстанції, яка живить важливий для РФ логістичний вузол, повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, жителі населеного пункту залишилися без світла, однак руйнування цього об’єкта більше впливає на окупантів.

“Сьогодні Федорівка – це залізничний вузол, через який також ведеться перекидання залізною дорогою військової техніки, озброєння. Тож немає підстанції – немає світла в селищі, немає роботи залізної дороги. Логістика ворога в черговий раз потерпає невдачі”, – пояснив Федоров.

В черговий раз ми показуємо окупантам, що їм не місце на нашій землі. Ми знищуватимемо їхню техніку і шляхи забезпечення. Орка тіло ляже в ґрунт! Допоможе ЗСУ!

Опублікував
Ільчук Владислав

Попередній запис

Наступний запис

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.