Новини ДФТГ

Бойові відьми в дії під час зйомок на каналі СТБ

Створення нової МВГ «Бойових відьом», що складається повністю з дівчат, швидко привернуло увагу громадськості і охопило новинні стрічки з різних куточків країни. Люди з усього регіону і за його межами

Бойові відьми в дії під час зйомок на каналі СТБ
  • Published21 Червня, 2024

Створення нової МВГ «Бойових відьом», що складається повністю з дівчат, швидко привернуло увагу громадськості і охопило новинні стрічки з різних куточків країни. Люди з усього регіону і за його межами висловлюють підтримку і захоплення дівчатами, які встали на варту нашої безпеки. Їхня рішучість і професіоналізм стали символом мужності та патріотизму в соціальних мережах. Тож до нас завітали журналісти з програми «Вікна» на телеканалі «СТБ», щоб зняти сюжет про наших «відьом». Репортери мали намір висвітлити будні наших доброволиць-захисниць, їхній бойовий дух та професійні навички.

Під час інтерв’ю дівчата розповідали про свої щоденні завдання, тренування та патріотичні почуття, що спонукають їх захищати рідну землю. Але раптом прозвучала тривога, що означало наближення ворожих безпілотників. Так журналісти стали свідками справжнього бойового виходу.
«Бойові відьми» миттєво відреагували на сигнал тривоги. Всі без виключення показали свою готовність до дій. Журналістам вдалося зафіксувати на камеру, як дівчата швидко зайняли бойові позиції, озброєні спареним зенітним «Максимом» та карабінами АК-74. Командир групи оперативно координувала дії, використовуючи спеціальний планшет для моніторингу повітряної обстановки. В цей момент кожна секунда була на вагу золота.
Після закінчення, дівчата повернулися до зйомок, зберігаючи бадьорість і впевненість. Ми обов’язково поділимось з вами сюжетом, як тільки він вийде на каналі.
Цей день став ще одним доказом того, що наші дівчата готові захищати свій дім за будь-яких умов і завжди залишаються на передовій боротьби за мир і безпеку.
Набір в МВГ «Бойові відьми» все ще відкритий, запрошуємо в нашу команду!

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку!
А якщо любите Вайбер чи Інстаграм, запрошуємо!
Та не пропустіть наші відео на Тік-Ток!

Опублікував
Адмін-редактор

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.