Новини ДФТГ Події ДФТГ

Бучанське ДФТГ№1 оголошує добір добровольців жінок та чоловіків в кінний патруль!

На території Бучанської громади формується дуже цікавий і бойовий підрозділ — кінний. До участі в конкурсі запрошуємо кандидатів з активною громадянською позицією, віком від 18 років, які вільно володіють державною

Бучанське ДФТГ№1 оголошує добір добровольців жінок та чоловіків в кінний патруль!
  • Published7 Червня, 2024

На території Бучанської громади формується дуже цікавий і бойовий підрозділ — кінний. До участі в конкурсі запрошуємо кандидатів з активною громадянською позицією, віком від 18 років, які вільно володіють державною мовою. Важлива вимога – любов до тварин, адже під час цієї непростої та відповідальної служби кінь стає повноцінним напарником патрульного інспектора.

Ми постійно розвиваємося та показали свою ефективність як підрозділ. У нас регулярно відбувається обмін міжнародним досвідом, проводяться тренінги та навчання, реалізуються проєкти та ініціативи. Крім знань ми забезпечимо тебе форменим одягом та необхідним екіпіруванням, а члени твоєї родини отримають забезпечення в ряді галузей соціальної сфери.

Пропонуємо стати частиною цікавого процесу і захопливого починання!

Головні задачі – слідкувати за дотриманням законності,  порядком та безпекою у місті.

Патрулювати потрібно людні місця та найвіддаленіші частини парків, забезпечувати охорону громадського порядку у парках, зонах відпочинку, а також у місцях, куди не можна дістатися автомобілем.
Також серед твоїх задач буде догляд за конем.

Ти заведеш собі вірного друга і напарника, працюватимеш на свіжому повітрі, матимеш багато цікавих подій і спілкування з людьми, адже кінь привертає до себе увагу, а особливо в діточок. Отже, якщо все вищезазначене – це твоє, запрошуємо тебе на співбесіду.

Тривалість підготовки індивідуальна і залежить від здібностей майбутнього патрульного. На час навчання тебе буде задіяно в інших підрозділах нашого ДФТГ.

Наші інструктори та їх стандарти підготовки зроблять з тебе профі. А в нашому міцному побратимстві ти знайдеш своїх.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:

Вік від 18 років

Вага до 65 кг

Вільно володіти українською мовою;

Мати сформовану систему життєвих цінностей і високі моральні принципи;

Бути готовим захищати громаду!
Любити тварин і доглядати за ними!

Бажаєш долучитися та отримати корисні й цікаві знання та розвиток разом з нами, телефонуй! Увага, набір обмежено! Візьмемо лише 9 осіб.

Хочеш формувати сьогодення і майбутнє нашої громади? Запис на співбесіду: 0960042188

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку!
А якщо любите Вайбер чи Інстаграм, запрошуємо!
Та не пропустіть наші відео на Тік-Ток!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.