Новини ДФТГ

Бучанське ДФТГ на захисті громади та країни

Згідно Протоколу №225 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області та для виконання мобілізаційних заходів керуючись директивами Генерального Штабу ЗСУ та Законами України РТЦК та СП видало командуванню Бучанського ДФТГ№1

Бучанське ДФТГ на захисті громади та країни
  • Published11 Грудня, 2023

Згідно Протоколу №225 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області та для виконання мобілізаційних заходів керуючись директивами Генерального Штабу ЗСУ та Законами України РТЦК та СП видало командуванню Бучанського ДФТГ№1 повістки, виписані особовому складу Формування.
ДФТГ – це певний резерв для Збройних Сил України, це люди, які добровільно прийшли на захист громади, готові будь-якої миті стати на захист усієї країни.

Як повідомив перший заступник начальника штабу Петро Мазін, всього виписано 73 повістки та зазначив, що ДФТГ ніколи не було способом переховуватись від призову, навіть більше, за весь час свого існування Бучанське ДФТГ було признане одним з кращих підрозділів добровольчих формувань в Україні, завдяки нашому ДФТГ ті хто хотіли отримали знання, які допомагають їм сьогодні виживати і перемагати. Понад 280 людей із числа добровольців нашого ДФТГ служить в лавах ЗСУ, хтось добровільно, а хтось був призваний, отримав повістку і пішов згідно чинного законодавства і розпорядження. Ось і зараз наші хлопці з гідністю приймуть повістки і безпосередньо візьмуть участь у наближенні перемоги. Одним із позитивних сторін є те, що наші добровольці мають можливість мобілізуватись за відношенням з частини і потрапити на службу в обраний підрозділ ЗСУ, а також самостійно обрати посаду у випадку мобілізації до 133 батальону 114 ОБрТрО ЗСУ в підпорядкуванні якої знаходиться Формування.

Опублікував
Адмін-редактор

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.