Вишкіл Події ДФТГ

Бучанське ДФТГ разом із «Центром пробації» провели захід з національно-патріотичного виховання неповнолітніх

Сьогодні Бучанське ДФТГ№1 разом із Бучанським районним відділом №2 філії Державної установи "Цент пробації" у місті Києві та Київській області організували захід з національно-патріотичного виховання неповнолітніх.

Бучанське ДФТГ разом із «Центром пробації» провели захід з національно-патріотичного виховання неповнолітніх
  • Published9 Грудня, 2023

Сьогодні Бучанське ДФТГ№1 разом із Бучанським районним відділом №2 філії Державної установи “Цент пробації” у місті Києві та Київській області організували захід з національно-патріотичного виховання неповнолітніх. Діти вправлялися у поводженні зі зброєю та пройшли практичне навчання роботи з квадрокоптером.

Даний захід з національно-патріотичного виховання проведено з метою формування у неповнолітніх суб’єктів пробації високої патріотичної свідомості. Участь в таких заходах позитивно впливають на їхній моpально-психологічний стан, даючи заpяд, необхідний для забезпечення їхньої психологічної стійкості.

Віримо, що національно-патріотичне виховання молоді на сьогодні – це шлях повернення державності.

Ми вдячні нашій молоді, за те що вони вчать нас легкості, амбітності, активному бажанню вивчати світ і ставити кращими. Заради наших дітей ми рухаємося вперед, щоб не сталося. Їх світле майбутнє наша ціль.

Опублікував
Адмін-редактор

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.