Корисне Новини ДФТГ Події ДФТГ

Цікаво як проходить навчання наших добровольців – захисників неба?

Раді поділитися з вами враженнями від універсальної навчальної інтерактивної тренінгової системи UNITS. UNITS – інноваційна тренінгова система, призначенням якої є вогнева підготовка особового складу з можливістю відпрацювання тактики взаємодії в

Цікаво як проходить навчання наших добровольців – захисників неба?
  • Published19 Травня, 2024

Раді поділитися з вами враженнями від універсальної навчальної інтерактивної тренінгової системи UNITS.

UNITS – інноваційна тренінгова система, призначенням якої є вогнева підготовка особового складу з можливістю відпрацювання тактики взаємодії в невеликих групах. Все згідно з методикою Міністерства оборони України. І до речі, спроєктована повністю українськими розробниками.

Одним з видів системи є мобільний комплекс UNITS LT. На ньому і проходять наші тренування. Одягаючи VR шолом боєць бачить мішенно-бойову обстановку на 360 градусів у нашому випадку для Browning M2 (Загалом система налічує 30 модулів для окремих типів зброї). Перед ним розташовується тривимірна модель кулемета, яка переміщується синхронно переміщенню навчальної зброї оператором. ПЗ дозволяє інструктору запускати різні повітряні цілі, задавати напрямок їх руху, висоту і швидкість, а також створювати різні погодні умови та включає функцію автоматичного аналізу помилок при виконанні вправ, аналізу влучень по цілях, вивід результатів.

Такі тренування на симуляторі дозволяють відпрацювання правильної стійки, дихання, утримання зброї, прицілювання, плавного спуску гачка з бойового взводу. Відточити навички інтуїтивної стрільби без прицілювання в умовах обмеженої видимості та часу. Обробка, підтримка та вдосконалення навичок ведення прицільної стрільби в статиці. Поглиблене тренування з переводу вогню та стрільби по мішенях, що рухаються.

Завдяки симулятору отримали можливість зробити помилки, навчитися прогнозувати і аналізувати обстановку.

А ще нещодавно з’явилася нова функція і ми від неї в захваті  – це можливість синхронізувати на симуляторі роботу кулеметника і оператора прожектора.  Побудова внутрішньої комунікації та взаємодії для МВГ дуже важлива, адже тільки тоді буде створено продуктивну роботу в команді, де кожен зможе зробити свій внесок.

При копіюванні матеріалів гіперлінк на наш ресурс обов’язково!

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку!
А якщо любите Вайбер чи Інстаграм, запрошуємо!
Та не пропустіть наші відео на Тік-Ток!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.