Новини України

День пам’яті та перемоги над нацизмом

08 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом. Не

День пам’яті та перемоги над нацизмом
  • Published8 Травня, 2024

08 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, діти війни, примусові робітники. Адже війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. 
Сьогодні Українці зі зброєю в руках захищають Європу і дають шанс на побудову більш тривкого миру і створення нової, справедливішої, світової системи безпеки. Умовою для цього є перемога над росією, відновлення територіальної цілісності України та унеможливлення майбутньої агресії російського імперіалізму проти будь-кого на планеті. Сьогодні в умовах агресії, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру — перемогти загарбника.

Опублікував
Адмін-редактор

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.