Вишкіл Корисне Новини ДФТГ Новини України Події ДФТГ

ДФТГ №1 проводить новий набір на курс первинного військового вишколу

Мета навчального курсу від - набуття якомога більшою кількістю цивільного населення необхідних знань, опанування вмінь і навичок базової військової підготовки необхідних під час війни. Під час тренувань наші курсанти отримають

ДФТГ №1 проводить новий набір на курс первинного військового вишколу
  • Published30 Листопада, 2023

Мета навчального курсу від – набуття якомога більшою кількістю цивільного населення необхідних знань, опанування вмінь і навичок базової військової підготовки необхідних під час війни.
Під час тренувань наші курсанти отримають навички надання долікарської медичної допомоги, військову тактику, маскування, орієнтування на місцевості, інженерне обладнання позицій, тактику малих груп, бойові дії в лісі та в місті, опанують військову топографію, мінно-вибухову безпеку, інженерне обладнання позицій, поводження зі зброєю, ведення прицільного вогню, навчаться розбирати АК, стріляти з кількох видів автоматичної зброї, швидко перезаряджати магазин.
На курсі військові інструктори розбирають алгоритми роботи з пораненими, навчають зупиняти критичні кровотечі турнікетами та джгутами, допомагати собі і побратимам, тампонувати вузлові кровотечі, забезпечувати прохідність дихальних шляхів, накладати пов’язки. Також пояснюють, що робити з опіками, пораненнями очей та обличчя, як транспортувати постраждалих в безпечне місце. Розглядають типи аптечок, їхнє наповнення.
Великий акцент ставиться на фізичну підготовку.
Цей мінімальний набір і складає основу сили держави, що спирається на суспільство.
Окрім регулярних тренувань відбуваються також тематичні тренінги та лекції за участю запрошених інструкторів.
Серед іншого, у учасників та учасниць буде можливість навчитися керувати БПЛА та пройти вогневу підготовку.
Попередні випускники показують найкращі результати за вказаними напрямками. Деякі – стали до лав ЗСУ, хтось долучився до нашого підрозділу. Зважаючи на реалії сьогодення кожен громадянин має знати, як надавати до медичну допомогу та чинити опір окупантам. Ми надаємо усі можливі знання для тих, хто бажає особисто вміти користуватися зброєю та має бажання захистити свою домівку, бути корисним для своєї країни.
Тривалість курсу – 4 тижні.
При собі мати зручний одяг та взуття. Бажано мати каремат та змінний одяг. Можна брати гарячі напої в термосі.
По закінченні курсу бійці складають заліки для оцінки ефективності здобутих навичок.
Навчання здійснюється за благодійні внески. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток тренувальної бази для цивільних.
Вікових та гендерних обмежень для проходження курсу немає. Але для підлітків потрібна згода батьків на відвідування курсу.
По закінченню курсу кожен, хто дійде до кінця отримає сертифікат.
Долучитися до курсу можна за телефоном +380960042188

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.