Новини України

ДФТГ ділиться секретами успіху

З робочим візитом у Бучу прибули представники Херсонських Військових Адміністрацій. Зустріч провів командир Добровольчого формування Бучанської Територіальної Громади, секретар Бучанської МТГ Тарас Шаправський, начальник штабу ДФТГ полковник Андрій Верлатий, заступник

ДФТГ ділиться секретами успіху
  • Published25 Лютого, 2023

З робочим візитом у Бучу прибули представники Херсонських Військових Адміністрацій. Зустріч провів командир Добровольчого формування Бучанської Територіальної Громади, секретар Бучанської МТГ Тарас Шаправський, начальник штабу ДФТГ полковник Андрій Верлатий, заступник НШ ДФТГ Білокінь Віктор.

Начальник Нижньосірогозької селищної військової адміністрації Віталій Кривчик, начальник Новотроїцької селищної військової адміністрації Сергій Перетятько та заступник начальника СВА Олег Перепелиця, під час зустрічі підіймали важливі питання з організації роботи органів влади після деокупації, обговорювалось рішення проблем, які виникають відразу після деокупації. Також оговорювалось питання створення ДФТГ на території деокупованих громад Херсонщини за принципом створення та функціонування Бучанського ДФТГ.


“Ваша громада,як і громада Херсонщини була стрімко окупована. Ми не раз чули про те, на скільки швидко відновлюється Буча. Зараз ми побачили своїми очима як оживає Бучанська громада. Не зважаючи на невелику кількість новин наша територія буде деокупована – контрнаступ буде. Коли буде звільнено нашу громаду, нам потрібно буде вирішити низку питань, а саме проблеми комунальних послуг, розмінування, відновлення цивільної інфраструктури (банкомати, аптеки, магазини і т.д). ” – сказав на зустрічі Сергій Перетятько.
Також підіймалися питання захисту цивільного населення від мародерства, розгулу кримінальних угруповань. Маємо надію, що наш народ після перемоги повертатиметься в безпечні будинки і громадські місця. “Сподіваємось, що наш досвід допоможе якнайшвидше відновити нормальне життя у ваших громадах,”- наголосив Тарас Шаправський

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.