Новини України

ДФТГ та Національна поліція знешкодили гранати

⚠️Вранці 23 листопада на оперативну лінію Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 надійшла інформація про виявлення предмета схожого на гранату по вулиці Тарасівській у Бучі. На місце були викликані

ДФТГ та Національна поліція знешкодили гранати
  • Published9 Січня, 2023

⚠️Вранці 23 листопада на оперативну лінію Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 надійшла інформація про виявлення предмета схожого на гранату по вулиці Тарасівській у Бучі.

На місце були викликані патрульна група ДФТГ та Національна поліція.

При поверхневому огляді було виявлено гранату, прикриту пакетом з кормом для собак і вирішено викликати викликати вибухотехніків ДСНС.

Територію оперативно було оточено для проведення знешкодження.

⚠️ Нагадуємо, будьте пильними, диверсійна робота окупантів продовжується! Розраховуємо на вашу свідомість і просимо надавати інформацію про будь-які підозрілі предмети за телефоном оперативної лінії, яка працює цілодобово:

☎️ +380960042188

‼️Також нагадуємо про ракетну і дронну небезпеку, тому просимо уникати скупчення людей та дотримання правил під час повітряної тривоги!

Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 постійно несе службу на захист безпеки Бучанської громади!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.