Новини ДФТГ Події ДФТГ

Діти добровольців Бучанського ДФТГ безкоштовно займаються верховою їздою

Для дітей нашого добровольчого формування власники КСК “Родео” в Горенці організували безкоштовні тренування. На «Родео» розміщені стайні та є спеціальний простір, який призначений для кінних прогулянок та тренувань. Дітей вчать

Діти добровольців Бучанського ДФТГ безкоштовно займаються верховою їздою
  • Published24 Травня, 2024

Для дітей нашого добровольчого формування власники КСК “Родео” в Горенці організували безкоштовні тренування.

На «Родео» розміщені стайні та є спеціальний простір, який призначений для кінних прогулянок та тренувань. Дітей вчать налагоджувати контакт із конями, доглядати за ними, їздити верхи. Діти зазвичай доволі швидко прив’язуються до цих благородних тваринок і дуже швидко вони знаходять серед них справжнього друга.

У клубі проводять приватні заняття з верхової їзди і також для дітей є групове навчання. Всім необхідним спорядженням забезпечують безпосередньо на місці. Уроки верхової їзди викладають знавці своєї справи, всі заняття проходять під наглядом інструктора дуже уважно і зрозуміло.

Взаємодія дитини з конем допомагає досягти фізичної та психологічної гармонії.

Під час їзди на коні починають активно працювати всі групи м’язів, посилюється кровопостачання мозку і всього організму. Катання на конях вирівнює хребет, виправляє поставу, а верхова їзда розвиває координацію, покращує фізичну форму, не кажучи вже про її дивну здатність виліковувати безліч захворювань.

Безпосередній контакт та спілкування з твариною допомагає усунути стресовий стан, позбутися напруги, почуття страху або тривоги, що особливо актуально в цей час. Заняття допомагають розвинути такі особистісні якості як уважність, чуйність, швидкість реакції, подолання страхів, набуття впевненості, позбавлення агресивності, збудливості та замкнутості. Не даром ефект іпотерапії визнаний всім світом.

Брати уроки можуть діти різного віку, можна навіть садити і притримувати зовсім маленьких дітей ледь не з моменту коли дитина навчилася впевнено сидіти. З п’яти – шести років у дітей увага стає концентрованішою, з нею простіше і інструктору, і батькам. До цього віку дитина тільки «катається» на коні, а самостійне керування тваринами вимагає фізично міцного тіла і ясного розуму.

На великого коня дитина пересаджується залежно від віку і ваги близько 12 років, а до цього віку їздить на поні. До речі, буває чотири класи поні й навіть 158 см кінь – це ще поні.

В КСК “Родео” також можна просто замовити прогулянки на конях і зробити під час них фотографії.

Навчитися їздити верхи ніколи не пізно, і «аматорські» заняття доступні аж до пенсії.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.