Тактика

Дії розвідувальної групи та загону спецпризначення під час засідки в лісистій місцевості.

Під час контакту з фронту перші 2 людини в групі займають найближчі позиції і відкривають вогонь. Їхня мета – придушити противника і не давати можливості відкривати зворотний вогонь. Решта членів

Дії розвідувальної групи та загону спецпризначення під час засідки в лісистій місцевості.
  • Published27 Лютого, 2023

Під час контакту з фронту перші 2 людини в групі займають найближчі позиції і відкривають вогонь. Їхня мета – придушити противника і не давати можливості відкривати зворотний вогонь. Решта членів групи під час того, як перші 2 відкривають вогонь, контролюють фланги і тил та організовують коридор для відступаючих.

Коли у першої двійки закінчуються набої, вони подають команду, і відходять бігом в організований коридор. Наступна двійка змінює свій сектор вогню на фронт і продовжує придушення противника. Перша двійка дійшовши до тилу групи перезаряджає зброю і контролює тил.

Надалі алгоритм повторюється до того моменту, коли противника не знищено або група на відійшла від місця контакту на безпечну відстань, де вона може перегрупуватися і організовано відступити або продовжити бій.

При контакті з тилу все повторюється, тільки сторони групи міняються місцями.

Під час контакту з флангу, група займає укриття, не забуваючи водночас контролювати фланги і тил. І веде вогонь на ураження. У той же час перша двійка по ходу руху, бігом відходить у бік протилежний ходу руху групи. Відступивши вона займає укриття і веде вогонь, супроводжуючи це все командами про відхід і готовність. Команда передається по ланцюгу наступній двійці і “драбинка” триває.

Чому саме так, а не перестроювання групи в лінію з подальшим охопленням противника з флангу і його знищенням? Тому що в сильно замінованій ділянці ніхто банально не знає, де міни, і щоб не ризикувати людьми, краще відступити, ніж прийняти бій на вузькій стежці.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.