Новини ДФТГ Новини України Події ДФТГ

Днями до Бучі завітала делегація військових генералів з країн НАТО

Під час ознайомчої поїздки до Бучі військові відвідали храм Апостола Андрія Первозванного, побували біля інсталяції меморіалу 509-ти цивільно вбитих, де міський голова Анатолій Федур розповів про звірства росіян які вони

Днями до Бучі завітала делегація військових генералів з країн НАТО
  • Published23 Травня, 2024

Під час ознайомчої поїздки до Бучі військові відвідали храм Апостола Андрія Первозванного, побували біля інсталяції меморіалу 509-ти цивільно вбитих, де міський голова Анатолій Федур розповів про звірства росіян які вони чинили проти мирного населення, а також вшанували пам’ять вбитих цивільних та військових на Алеї Героїв.

Крім того настоятель Храму Андрій Галавін розповів делегатам про криваві події, що розгорталися у місті під час окупації.

Метою візиту було не лише висловити солідарність з українським народом, а й обговорити питання посилення військової допомоги Україні з боку країн Альянсу.
На заході були присутні представники Бучанського ДФТГ№1 в особі начальника штабу полковника Андрія Верлатого та полковника Петра Мазіна.
Ми впевнені, що зацікавленість і привернення уваги до нашої країни військових країн НАТО може позначатися на міжнародній політичній країни та допоможуть зміцнити обороноздатність країни та наблизити перемогу!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.