Новини України

Добровольці цілодобово протидіють атакам рашистських дронів

У ніч з 08.02 на 09.02 завдяки пильності жителі Бучанської ОТГ помітили в небі підозріле мерехтіння, світло від якої рухалося з однаковою швидкістю у заданому напрямку, на Київ. Не гаючи

Добровольці цілодобово протидіють атакам рашистських дронів
  • Published9 Лютого, 2023

У ніч з 08.02 на 09.02 завдяки пильності жителі Бучанської ОТГ помітили в небі підозріле мерехтіння, світло від якої рухалося з однаковою швидкістю у заданому напрямку, на Київ. Не гаючи часу, люди передали інформацію в місцевий відділ РУВД, який в свою чергу, викликав підсилення з бійців антидронової групи.
У складі кожної групи добровольчого формування завжди присутній один спеціаліст, що має досвід виявлення та ідентифікації безпілотних літальних апаратів. За допомогою спеціальних програм та навичок наших бійців було виявлено, що видимий об’єкт – супутник старлінк, який летів на висоті 2188 км по траекторії, яка проходить над Бучанською громадою. В зв’язку з погодними умовами можливі оптичні ілюзії, особливо в нічний час об’єкти, які рухаються на високих орбітах здаються близькими.
Дякуємо громадянам, які допомагають протидіяти атакам окупантів, своєвчасно виявляють підозрілі об’єкти та передають інформацію відповідним структурам, які цілодобово бережуть порядок у нашій країні.
Бажаєте також бути корисним нашій армії? На базі нашого батальйону розпочато курси з основ володіння зброєю для цивільного населання. Долучайтеся до наших пабліків в соціальних мережах та слідкуйте за інформацією, щоб дізнатися більше.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.