Новини ДФТГ Події ДФТГ

Долучайся до мобільних груп ППО. Збираємо жіночу команду

Добровольці Бучанського ДФТГ№1, які залучені до мобільних вогневих груп, постійно стежать за повітряними загрозами та забезпечують захист неба від ворожих цілей. Безпілотні літальні апарати та ракети можуть бути виявлені та

Долучайся до мобільних груп ППО. Збираємо жіночу команду
  • Published13 Червня, 2024

Добровольці Бучанського ДФТГ№1, які залучені до мобільних вогневих груп, постійно стежать за повітряними загрозами та забезпечують захист неба від ворожих цілей. Безпілотні літальні апарати та ракети можуть бути виявлені та знищені як у світлий, так і в темний період доби. А кожна збита і знищена ціль — це врятовані життя, неуражені об’єкти критичної інфраструктури, цивільні споруди та житлові будинки.
Хлопці та дівчата подобово на чергуванні завжди у готовності, ведуть спостереження за повітряним простором, слухають доповіді і по тривозі за лічені хвилини виїжджають на бойові позиції. Оснащені наші мобільні групи кулеметом ДШК, спареним зенітним «Максим» і незабаром поповнимо арсенал Browening М2, що дозволяє збивати ворожі цілі. Групи виїжджають по тривогах, займають позиції, приймають командування з ВКП і за цими сигналами діють в різних азимутах та дальностях з виявлення як безпілотників, так і крилатих ракет.
Вибудований графік дозволяє і достатньо відпочивати і закривати небо 24/7. Намагаємося позмінно організувати відпочинок, щоб розрахунки були уважні. Спостереження і виявлення ворожих цілей – це велика відповідальність і вимагає великої уваги.

Поки велике ППО захищає стратегічні об’єкти держави і виконує роль на більших відстанях, ми нарощуємо МВГ для кількісного захисту тут, локально.
Ми забезпечені швидкісними автомобілями, які дозволять оперативно пересуватися і займати вигідну позицію, з якої можна буде більш ефективно уражати ворожі безпілотники. Забезпечуємо особовий склад необхідним форменим одягом, взуттям, спецзасобами, зброєю, харчуванням та гідними умовами несення служби, надається соцпакет.
Графік позмінний, що дозволяє добровольцю поєднувати службу з основним місцем роботи.
Проводимо регулярні навчання – про що ви раніше вже могли читати на нашому сайті або соцмережах. Ми пишаємось нашим колективом і впевнені, що тут ти знайдеш те, чого тобі не вистачає.
Закриємо небо від оркської нечисті, зробимо безпечним наш дім разом!
Ми завжди на варті вашого спокою!
Слава Україні!
Щоб приєднатися до мобільних груп ППО Бучанського ДФТГ№1, необхідно зателефонувати за номером +38 (096)0042188

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.