Новини світу

Китай негативно відреагував на плани Росії розмістити ядерну зброю в Білорусі

У Китаї негативно відреагували на плани Росії розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі. Про це сказала прес-секретар МЗС Китаю Мао Нін, повідомляє портал Sohu.“5 січня минулого року лідери держав, які

Китай негативно відреагував на плани Росії розмістити ядерну зброю в Білорусі
  • Published27 Березня, 2023

У Китаї негативно відреагували на плани Росії розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі. Про це сказала прес-секретар МЗС Китаю Мао Нін, повідомляє портал Sohu.
“5 січня минулого року лідери держав, які мають ядерну зброю, виступили зі спільною заявою, в якій говорилося, що неможливо виграти або вести ядерну війну. У заяві наголошувалося, що слід уникати воєн між державами, які мають ядерну зброю, та знижувати стратегічні ризики”, – сказала вона.

Представник МЗС КНР наголосила, що за нинішніх обставин “усі сторони мають зосередити зусилля на дипломатичному врегулюванні української кризи” та “спільно сприяти розрядці ситуації”.

Як писали Українські Новини, у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну керівництво КНР презентувало так званий “мирний план” щодо припинення війни, що складається з 12 пунктів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, у китайському “мирному плані” йому сподобалися два пункти, в яких йде мова про територіальну цілісність та ядерну безпеку.

Ми також повідомляли, що в понеділок, 20 березня, державний секретар США Ентоні Блінкен сказав, що “мирний план” КНР фактично ратифікує окупацію частини України.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.