Новини України

Меморіальний концерт пам’яті всіх загиблих воїнів 25 квітня

Меморіальний концерт пам’яті всіх загиблих воїнів, вбитих та закатованих українців відбудеться в Бучі 25 квітня в Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного. Зазначається, що концерт присвячений пам’яті всіх загиблих воїнів та

Меморіальний концерт пам’яті всіх загиблих воїнів 25 квітня
  • Published20 Квітня, 2023

Меморіальний концерт пам’яті всіх загиблих воїнів, вбитих та закатованих українців відбудеться в Бучі 25 квітня в Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного.

Зазначається, що концерт присвячений пам’яті всіх загиблих воїнів та безневинно вбитих та закатованих українців внаслідок російської військової агресії. Під час заходу прозвучать духовні твори найвидатніших сучасних композиторів Арво Пярта (Естонія) та Вікторії Польової (Україна) у виконанні Ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного дому органної та камерної музики України.

“Буча – героїчне місто, яке стало символом геноциду українського народу і яке продемонструвало всьому світу звірячу сутність агресора. На території Бучанського Храму Святого Апостола Андрія Первозванного було масове поховання цивільних, убитих російськими військовими під час окупації міста”, – наголошують у релізі.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.