Новини світу

Наші люди – кремінь

Під час окупації Людмила Скакалова залишилася єдиним медиком в міській лікарні на Енергетиків в Бучі. Сьогодні за ту відважну роботу жінка отримала відзнаку від Президента України Володимира Зеленського. Пані Людмилу

Наші люди – кремінь
  • Published11 Березня, 2023

Під час окупації Людмила Скакалова залишилася єдиним медиком в міській лікарні на Енергетиків в Бучі. Сьогодні за ту відважну роботу жінка отримала відзнаку від Президента України Володимира Зеленського.

Пані Людмилу – старшого фельдшера пункту швидкої медичної допомоги – нагороджено Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.

У березні 2022 року пані Людмила працювала в Бучанській станції швидкої медичної допомоги. Після евакуації медперсоналу «зеленим коридором» вона єдина, хто залишилася допомагати людям.

Жінка організувала гуманітарний аптечний пункт у приміщенні лікарні. Там безкоштовно роздавала наявні медикаменти бучанцям, а також приймали важкопоранених.

Незважаючи на нестачу ліків і медичного обладнання, фельдшер врятувала життя як мінімум трьох бучанців.

Першою врятованою стала Ольга Бойко. 13 березня жінку привезли на тачці з кулею в серці. Наразі вона перебуває на лікуванні в Німеччині.

Сюди ж ввечері 17 березня потрапив важко поранений Олександр Фурса. Йому робили необхідні перев’язки, кололи антибіотики і 19 березня таки відправили «гуманітарним коридором» на операцію в Київ.

Ще одне врятоване пані Людмилою життя – Ірина з Лісової Бучі. Жінка мала осколочні поранення спини, ноги та живота і, завдяки роботі фельдшера, вижила. Після звільнення Бучі 31 березня Ірину змогли перевезти в одну з лікарень столиці.

Пишаємося землячкою!


Низький уклін цій неймовірній жінці.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.