Вишкіл Новини ДФТГ

Новобранці Бучанського ДФТГ: перший вишкіл

Вчора відбувся перший вишкіл для новобранців нашого ДФТГ. Ціла група жінок, які прагнуть вступити до мобільних вогневих груп, демонстрували свою рішучість та готовність захищати рідний край. З самого ранку новобранці

Новобранці Бучанського ДФТГ: перший вишкіл
  • Published23 Червня, 2024

Вчора відбувся перший вишкіл для новобранців нашого ДФТГ. Ціла група жінок, які прагнуть вступити до мобільних вогневих груп, демонстрували свою рішучість та готовність захищати рідний край.

З самого ранку новобранці зібралися на навчальному полігоні, де досвідчені інструктори почали заняття з теорії та практики поводження зі зброєю. Для багатьох це був перший досвід тримання зброї в руках, проте ентузіазм і зусилля допомогли їм опанувати нові навички.

Особлива увага була приділена безпеці під час користування зброєю, що є ключовим аспектом будь-якого військового навчання. Інструктори детально пояснили правила зберігання та використання зброї, а також провели практичні заняття з розбору та складання автоматів.

Під час вишколу новобранці вивчали технічні характеристики (ТТХ) та будову автомату Калашникова (АК), здобували первинні знання, уміння та навички щодо порядку поводження із зброєю та її застосування, заряджання набоїв, холощення.

Таким чином, перший вишкіл новобранців Бучанського ДФТГ став успішним кроком на шляху до зміцнення обороноздатності нашої країни. Жінки, які виявили бажання вступити до мобільних вогневих груп, ще раз довели, що сила та воля захищати рідну землю можуть бути в кожному з нас.

Найкращі!


Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку!
А якщо любите Вайбер чи Інстаграм, запрошуємо!
Та не пропустіть наші відео на Тік-Ток!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.