Новини України

Нова тактика обстрілів

Сьогодні вночі орки застосували ту тактику ракетних обстрілів. На відміну від того, що було раніше, орки використовують ракети різного типу з максимально близької відстані до наших територій. Хвилі ракетних ударів

Нова тактика обстрілів
  • Published9 Березня, 2023

Сьогодні вночі орки застосували нову тактику ракетних обстрілів. На відміну від того, що було раніше, орки використовують ракети різного типу, запускаючи їх з максимально близької відстані до наших територій. Хвилі ракетних ударів межувала з дронами і запусками повітряних куль, щоби виснажити ППО
“У зв’язку зі зміною тактики ми повинні готуватись до можливих наслідків ураження інфраструктури, а саме відключення світла” – довів начальник штабу ДФТГ, полковник Андрій Верлатий.

Майже 7 годин мобільні групи ППО Бучанського ДФТГ виконували бойове завдання по захисту нашої громади від повітряних цілей. Завдяки злагодженості підрозділів Бучанська МТГ не зазнала ушкоджень. Усі цілі ліквідовані на на ранніх рубежах.

Атака нанесла у багатьох областях пошкодження інфраструктури. Як результат – ранок ми зустріли без світла.

Бійці добровольчого формування Бучі спільно з іншими групами ППО доклали великі для забезпечення безпеки нашої громади. Ворог сьогодні не досягнув поставлених завдань. Наше ППО зробило неможливе – переважна більшість ракет та БпЛА було знищено ще у повітрі, не досягнувши цілей.

Вірте в ЗСУ! Слава ППО!

❗️Закликаємо не нехтувати сигналами повітряної тривоги – від цього на пряму залежить ваше життя!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.