Новини України

Окупанти намагаються втримати один з напрямків

👊На Вугледарському напрямку російські окупаційні війська майже припинили штурмові та диверсійні дії вночі і використовують цей час для відновлення сил і підтягування резервів.Про це повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони

Окупанти намагаються втримати один з напрямків
  • Published17 Лютого, 2023

👊На Вугледарському напрямку російські окупаційні війська майже припинили штурмові та диверсійні дії вночі і використовують цей час для відновлення сил і підтягування резервів.
Про це повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.
“Ворог дещо змінив свою тактику на цьому напрямку, він перестав уночі атакувати наші позиції. За останні два дні чисельність штурмових дій на цьому напрямку коливається від трьох до чотирьох…
“В цілому, всі атаки за вчорашній день і за цю ніч були відбиті. Жодного просування ворога там не спостерігається”, – наголосив Дмитрашківський. Водночас речник Сил оборони Таврійського напрямку зазначив, що окупанти, очевидно продовжать штурмові дії, оскільки мають завдання від режиму Путіна – вийти на кордони Донецької та Луганської областей.
“Що стосується подальших дій ворога, чи будуть вони продовжувати, думаю, що будуть. Але їхні дії на сьогодні дещо змінилися кардинально: немає тих потужностей, з якими вони починали штурмові дії та наступ на цьому напрямку.
Ворог буде все одно постійно турбувати цей напрямок, але ми будемо тримати ці позиції”, – сказав Дмитрашківський.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.