Вишкіл Події ДФТГ

Підготовка та інформування молоді з мінної безпеки

Під керівництвом досвідченого інструктора-сапера на полігоні Бучанського ДФТГ№1 рій “Бучанські ятагани” пройшов навчання з мінної безпеки та саперної справи. Наразі учні Бучанського ліцею №9 готуються до ІІ (обласного) етапу гри

Підготовка та інформування молоді з мінної безпеки
  • Published14 Червня, 2024

Під керівництвом досвідченого інструктора-сапера на полігоні Бучанського ДФТГ№1 рій “Бучанські ятагани” пройшов навчання з мінної безпеки та саперної справи. Наразі учні Бучанського ліцею №9 готуються до ІІ (обласного) етапу гри «Джура», що пройде з 17 по 19 червня. В рамках підготовки інструктор проводив майстер-клас: навчав дітей виявляти міни, саморобні вибухові пристрої та інші вибухонебезпечні предмети, показував різні види мін та пояснював, чому їх не варто чіпати. Такі тренування допомагають юнакам набути важливих навичок і підвищують їх готовність до змагань, розуміння небезпек сучасного життя та допоможе юнакам та дівчатам ознайомитись з різними сферами військової діяльності.

Учні  мали можливість практикуватися у виявленні мін (макет) на спеціально підготовленій ділянці.

Сподіваємося, що ці знання допоможуть мінімізувати та відвернути нещасні випадки серед дітей!

Інформування молоді щодо можливих загроз, навчання правилам безпечної поведінки та мотивування правильної поведінки і відповідального ставлення до свого життя та здоров’я в сучасних обставинах допомагає виховувати відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточення. Це сприяє загальному підвищенню культури безпеки в суспільстві яке сформують наші діти.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку!
А якщо любите Вайбер чи Інстаграм, запрошуємо!
Та не пропустіть наші відео на Тік-Ток!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.