Новини України

Підрозділ Бучанського ДФТГ на варті спокою

🔎Під час патрулювання в суботу група ГШР Бучанського ДФТГ о першій годині ночі помітила зняті ворота у церкві великомучениці Параскеви в селищі Блиставиця. Бійці викликали поліцію.‼️Вранці виявилось, що в зв’язку

Підрозділ Бучанського ДФТГ на варті спокою
  • Published1 Березня, 2023

🔎Під час патрулювання в суботу група ГШР Бучанського ДФТГ о першій годині ночі помітила зняті ворота у церкві великомучениці Параскеви в селищі Блиставиця. Бійці викликали поліцію.
‼️Вранці виявилось, що в зв’язку з рішенням парафіян повинен був відбутися перехід церкви від перехід з УПЦ (МП) в ПЦУ. Підрозділ Бучанського ДФТГ спільно з поліцією контролювало громадський порядок на території церкви.


Процес переходу очолював голова парафіяльної ради за підтримки громади. На заході переходу були всі віряни селища Блиставиця, які підтримували перехід в ПЦУ.
📎Під час процесу під керівництвом мацковського попа з’явились тітушки, які прикриваючись невеликою кількістю вірян, що підтримують УПЦ(МП), хотіли влаштувати провокації, задля того щоб створити “хорошу” картинку для пропутінських ЗМІ.


“Громада прийняла рішення, більшість вірян розуміє виклики сучасності, але, як ми бачимо, москва веде бойові дії не тільки на фронті, але й у церквах. Ці люди, які приїхали невідомо звідки і не є представниками громади Блиставиці кажуть, що ми рейдери і прийшли окупувати. Але історія нас розсудить”, сказав Леонід Черкаський.


🔴Прихильники УПЦ (МП) намагались вчинити провокації із залученням не місцевих громадян. Всі спроби дестабілізації були припинені ДФТГ спільно з поліцією. Все пройшло мирно в конструктивному руслі. Створено комісію яка здійснює інвентаризацію церковного майна.

Опублікував
Ільчук Владислав

Попередній запис

Наступний запис

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.