Новини ДФТГ Новини України

ППО ДФТГ працюють на випередження

💪Справжні воїни не мають вихідних. Щодня мобільні групи ППО Бучанської ДФТГ стоять на варті спокою ввіреної нам території. щоб ефективно знищувати ворожі бпла, бійці нашого підрозділу постійно проводять тренування з

ППО ДФТГ працюють на випередження
  • Published20 Лютого, 2023

💪Справжні воїни не мають вихідних. Щодня мобільні групи ППО Бучанської ДФТГ стоять на варті спокою ввіреної нам території. щоб ефективно знищувати ворожі бпла, бійці нашого підрозділу постійно проводять тренування з ППО.

18.02.23 згідно з розпорядженням командувача ТРО Ігора Танцюри на базі Бучанського ДФТГ були проведені навчання особового складу ДФТГ по команді “повітряна тривога”.  По заваршенню навчань була отримана найвища оцінка дій підрозділу.

🔴Російська армія почала використовувати метеорологічні аеростати для проведення розвідувальної діяльності по відношенню до ППО України. Про це заявив начальник розвідувального центру Сил оборони Естонії полковник Марго Гросберг.
«Цього тижня вперше сталося дивне явище, коли над Києвом спостерігали метеозонди. Я не знаю, чи взяла рф цю ідею від шпигунських аеростатів у США чи ще звідкись, але в будь-якому разі ми бачимо, що ця нова тактика зараз введена».

🎯 Тому 18 лютого, мобільна група ППО Бучанської ДФТГ провела активне, серйозне відпрацювання сценарію по протидії повітряної загрози. В межах нашого підрозділу був відданий наказ “Повітряна тривога”. За штатним сценарієм мобільни групи висуваються на визначені місця можливих атак ракет, БПЛА та інших повітряних цілей. Зазвичай цілі пролітають над поймами та полями. Стаціонарні пости виходять на вулицю і моніторять небо, щоб не пропустити ні одного повітряного об’єкта.

У темну пору доби бійцям допомагають прожектори. Також, у межах тренування була зроблена імітація повітряних цілей. Було знищено 32 з 35 об’єктів. Сильний вітер та дощ додав складності, але тренування проведені успішно.
Також дякуємо Бучанській міській раді, Суспільне Телебачення, телеканалу Інтер та Kyodo News за висвітлення життя нашого підрозділу.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.