Новини України

ППО використовують потужні прожектори

Для того, щоб збити ворожий дрон вночі треба в першу чергу його побачити. Для цього наш підрозділ “підсвічує” повітряні цілі потужними прожекторами типу КПл-50, з можливістю обертання навколо своєї осі

ППО використовують потужні прожектори
  • Published3 Березня, 2023

Для того, щоб збити ворожий дрон вночі треба в першу чергу його побачити. Для цього наш підрозділ “підсвічує” повітряні цілі потужними прожекторами типу КПл-50, з можливістю обертання навколо своєї осі на 360 градусів. Потужність установки 10 квт, а напруга 110 В, що дозволяє підключити живлення від генератора.

«Ці ліхтарі дають можливість в темний час доби висвітлювати небо до 1,5 кілометра, а також робити світлову пляму до 300 метрів. Це дозволить виявляти повітряні ворожі цілі на підльоті за 1,5 кілометра до об’єктів критичної інфраструктури», — зазначив Начальник штабу Бучанського ДФТГ, полковник Андрій Верлатий.

Використання прожекторів дозволяє ефективно збивати до 90% помічених цілей. Цілі, які проходять перший рубіж ППО, завжди збивається другим рубежем, тому що прожектор може вести ціль по небу до її збиття, розповідають бійці підрозділу.
При переміщенні на точки можливих прольотів повітряних цілей розгортаються стаціонарні пости за 500-1000 метрів від групи ППО, яка готова до знищення загрози.


Саме такі ліхтарі за дорученням командувача ТРО генерала Ігоря Танцюри та сприяння мера бучі, добровольче формування територіальної громади міста Буча передало Запоріжжю для знищення повітряних цілей, зокрема  БПЛА «Shahed 136». Їх будуть використовувати ДФТГ полку «Січ» для захисту критичної інфраструктури.
Більше інформації про роботу груп ППО Бучанського ДФТГ у ексклюзивному репортажі.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.