НОВИНИ ЗСУ

Сергій Наєв про атаки “Шахедів”

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв про атаки “Шахедів” і ефективну боротьбу з ними: “Шахеди” – є малошвидкісними цілями і для їх ураження необхідно застосовувати саме великокаліберні кулемети,

Сергій Наєв про атаки “Шахедів”
  • Published3 Квітня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв про атаки “Шахедів” і ефективну боротьбу з ними:

“Шахеди” – є малошвидкісними цілями і для їх ураження необхідно застосовувати саме великокаліберні кулемети, що більш ефективні. Відповідно й вони, для того, щоб уникнути ураження та виконати своє завдання, постійно змінюють маршрути. Іноді літають колами, заходять з одного боку, пролітають, потім знову повертаються. Тобто, весь час намагаються уникнути наших засобів протиповітряної оборони.

Завдяки нашим міжнародним партнерам і керівництву Збройних Сил України, насиченість системи протиповітряної оборони постійно збільшується. Ми розуміємо, що кожен квадратний метр ми прикрити не зможемо. Але ми намагаємося розставляти мобільні вогневі групи та зенітні комплекси протиповітряної оборони на таких відповідних відстанях, щоб можна було прикривати і страхувати один одного.

Ворог намагається підібрати час, коли на його думку, ми маємо бути втомлені. Тому наші зенітники перебувають у постійній бойовій готовності, постійно знаходяться у машинах і тільки за сигналом вмикаються і переходять у бойову готовність номер один. Практика показує, що зенітники збиватимуть ворожі цілі і вдень і вночі, в тому числі”.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.