Новини України

Сергій Наєв про заходи протидії проникнення диверсійно-розвідувальних груп

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України передбачає усі варіанти розвитку війни. Саме тому підрозділами приділяється багато уваги до тренувань. “Щоденно на ділянках відповідальності виставляються посилені прикордонні наряди, здійснюється моніторинг прилеглої

Сергій Наєв про заходи протидії проникнення диверсійно-розвідувальних груп
  • Published3 Лютого, 2023

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України передбачає усі варіанти розвитку війни. Саме тому підрозділами приділяється багато уваги до тренувань.

“Щоденно на ділянках відповідальності виставляються посилені прикордонні наряди, здійснюється моніторинг прилеглої території з використанням безпілотної авіації, ведеться постійне спостереження за повітряною обстановкою всіма засобами протиповітряної оборони.

Крім того, проводяться заходи із додаткового інженерного облаштування позицій та нарощування інженерного обладнання. На даний час охорона та оборона державних об’єктів критичної інфраструктури у Північній операційній зоні здійснюється за посиленим варіантом.”

За допомогою своєвчасної підготовки особового складу ворог не має шансів ні в наступальних діях, ні у диверсійно-розвдницькій діяльності.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.