Новини України

Тренування з основ володіння зброєю продовжуються

На базі підрозділу Добровольчого формування Бучанської громади продовжуються тренування з основ поводження зі стрілецькою зброєю та тактичної медицини. Учасники проходять вишкіл справжніх бійців. Пересування формацій, стрілецькі позиції, саперна справа, основи

Тренування з основ володіння зброєю продовжуються
  • Published28 Лютого, 2023

На базі підрозділу Добровольчого формування Бучанської громади продовжуються тренування з основ поводження зі стрілецькою зброєю та тактичної медицини. Учасники проходять вишкіл справжніх бійців.

Пересування формацій, стрілецькі позиції, саперна справа, основи психологічного здоров’я, надання невідкладної допомоги пораненому – основне, що має знати доброволець. В умовах сьогодення кожна цивільна людина має володіти такими навичками. Також були показані методи ліквідації противника, способи уникнути потрапляння під лінію вогню та як безпечно відібрати у ворога зброю.

«Найкращий спосіб запам’ятати та використати набуті навички – відточити їх до ідеалу», – зауважив начальник штабу ДФТГ, полковник Андрій Верлатий.


Перший випуск пройшли 17 з 20 учасників, з них 2 вже працюють в нашому підрозділі. Більшість цих відважних людей, що не побоялися взяти до рук зброю, продовжать поглиблене вивчення військової справи, а один з бійців приєднався до ЗСУ.

Ви також можете взяти участь у навчаннях. Додаткову інформацію можна отримати за номером +380960042188.

Разом переможемо!
Слава Україні!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.