НОВИНИ ЗСУ

Українські військові упродовж доби відбили 69 атак окупантів, найзапекліші бої точаться за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку – Генштаб ЗСУ

Чотириста п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби противник завдав 3 ракетних та 21 авіаційного удару, здійснив 33 обстріли з реактивних систем залпового вогню.

Українські військові упродовж доби відбили 69 атак окупантів, найзапекліші бої точаться за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку – Генштаб ЗСУ
  • Published4 Квітня, 2023

Чотириста п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.

Протягом минулої доби противник завдав 3 ракетних та 21 авіаційного удару, здійснив 33 обстріли з реактивних систем залпового вогню.

Високою залишається ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України, адже ворог і надалі використовує тактику терору.

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Завдяки злагодженим діям підрозділів Сил оборони України та героїзму кожного воїна, протягом минулої доби було відбито 69 атак окупантів. Найзапекліші бої тривають за населені пункти Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку.

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.