Новини України

Українські воїни готові до захисту

Українські воїни готові до захисту Північної операційної зони та перебувають у стані постійних тренувань. Про це повідомило Командування Об’єднаних Сил ЗСУ з посиланням на командувача Об’єднаних Сил Збройних Сил України

Українські воїни готові до захисту
  • Published18 Лютого, 2023

Українські воїни готові до захисту Північної операційної зони та перебувають у стані постійних тренувань. Про це повідомило Командування Об’єднаних Сил ЗСУ з посиланням на командувача Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.
📩За його словами, українські захисники постійно навчаються, а також готуються до будь-яких сценаріїв у майбутньому, зокрема, відбити атаки ворога, якщо той вирішить напасти на Україну з півночі,також, на озброєнні протиповітряної оборони в Північній операційній зоні стоїть ефективна техніка. За його словами, всі сили і засоби забезпечені відповідними ракетами.
❗️ Не в останню чергу ефективної технікою забезпечені і мобільні групи ППО Бучанської ДФТГ,які несуть цілодобову варту і стоять на захисті нашого спокою . Підтримати наших хлопців можна тут.

https://send.monobank.ua/jar/26paodHd3P

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.