НОВИНИ ЗСУ

В Україні на бойове чергування заступив другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу Patriot (“Петріот”)

Про це напередодні повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук. За його словами, Україна продовжує посилювати систему своєї протиповітряної оборони та наближати таким чином свою перемогу, передає

В Україні на бойове чергування заступив другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу Patriot (“Петріот”)
  • Published28 Квітня, 2023

Про це напередодні повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук. За його словами, Україна продовжує посилювати систему своєї протиповітряної оборони та наближати таким чином свою перемогу, передає FREEДОМ.

“Другий дивізіон ЗРК “Patriot” уже в роботі! Посилюємо ППО! Наближаємо перемогу!” — наголосив командувач Повітряних сил ЗСУ

Нагадаємо, тиждень тому стало відомо, що перший зенітно-ракетний комплекс Patriot — уже в строю. Раніше наголошувалося, що українці обов’язково зрозуміють, коли Patriot вразить першу ціль, оскільки ці ЗРК мають ефективно збивати російські літаки, що запускають керовані авіабомби.

З відкритих джерел відомо, що зазвичай дивізіон ЗРК Patriot (або ж батарея) складається з командного пункту, радару, та пускових установок (може бути до 8 ПУ), кожна з яких має по 4 пускові контейнери з ракетами різних типів: проти балістики, аеродинамічних цілей (літаки й гелікоптери).

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.