Корисне

Відеокурс «Адаптація до цивільного життя» розпочав свої заняття

Після звільнення зі служби та повернення до цивільного життя перед тобою постає багато різних викликів. Щоб допомогти тобі краще розуміти себе та зробити цей етап легшим, ми розробили відеокурс «Адаптація

Відеокурс «Адаптація до цивільного життя»  розпочав свої заняття
  • Published6 Лютого, 2023

Після звільнення зі служби та повернення до цивільного життя перед тобою постає багато різних викликів. Щоб допомогти тобі краще розуміти себе та зробити цей етап легшим, ми розробили відеокурс «Адаптація до цивільного життя» для платформи Prometheus.

Курс пояснює простою мовою, що відбувається з ветеранами в перший місяць після повернення додому, висвітлює психологічні та фізичні реакції тіла й розуму на довготривалий стрес, а також дає поради щодо відновлення і самопідтримки.

Тут ти знайдеш відповіді на такі запитання:
🔹 яким буває початок адаптації після повернення та як полегшити її самостійно;
🔹 що таке психотерапія та як проходить робота зі спеціалістом з психічного здоров’я;
🔹 як обрати свого спеціаліста та на що звертати увагу;
🔹 як відновити стосунки з близькими та спілкуватися з дітьми під час адаптації.

Курс складається із 3 модулів. Після кожного модуля на тебе чекають тести, практичні завдання для самостійного опрацювання й додаткові матеріали. Можеш проходити блоки підряд або обирати той, який більше цікавить. Якщо захочеш обговорити якусь тему чи техніку додатково, завжди можеш звернутися по психологічну підтримку до нас на лінію 📞067 348 28 68

Найактуальнішим курс буде для ветеранів, ветеранок та чинних військовослужбовців. Також буде корисним для майбутніх військових та для членів їхніх родин.

👉Щоб розпочати навчання, реєструйся за лінком: http://bit.ly/3YaaY7C

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.