НОВИНИ ЗСУ

За останню добу противник відновив атаки ракетами та ударними БПЛА – добровольці закривають небо в зоні своєї відповідльності.

рашисти знищують критично важливі елементи інфраструктури України. Досягнути цілей можуть тільки за допомогою ракет та БПЛА “Шахід”. Вчора було зафіксовано 5 повітряних тривог. Всі атаки були змішані: крилаті та надзвукові

За останню добу противник відновив атаки ракетами та ударними БПЛА – добровольці закривають небо в зоні своєї відповідльності.
  • Published11 Лютого, 2023

рашисти знищують критично важливі елементи інфраструктури України. Досягнути цілей можуть тільки за допомогою ракет та БПЛА “Шахід”. Вчора було зафіксовано 5 повітряних тривог. Всі атаки були змішані: крилаті та надзвукові ракети і БПЛА. Усі ППО України ефективно знищували ракети і БПЛА. На жаль, в інших областях є серйозні пошкодження житлових секторів та критичної інфрастуктури. Завдяки ефективній співпраці нашого ДФТГ з ППО ЗСУ, нацгвардії, ТРО ні одна поставлена ціль рашистами в нашому секторі відповідальності не була знищена.


Всього за добу:

  • випущено 70 / 61 збита ракета;
  • випущено 27 / 27 збито БПЛА “Шахед 136”;
    Головне завдання при захисті ввіреної території – це знищити ворожі цілі якнайдалі від житлових секторів громади. Групи ППО ДФТГ завжди на чатах згідно бойових розрахунків.

Завдяки професійності та підготовці наших бійців ніч пройшла тихо.

Опублікував
Ільчук Владислав

Попередній запис

Наступний запис

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.