Новини України

Знищення оркських “подарунків”

Триває розмінування звільнених територій Інженерно-саперними підрозділами Командування Сил підтримки Збройних Сил України на сьогодні виконано значний обсяг робіт по очищенню звільнених територій від вибухонебезпечних предметів (ВНП). Так, у Харківській області,

Знищення оркських “подарунків”
  • Published1 Квітня, 2023

Триває розмінування звільнених територій

Інженерно-саперними підрозділами Командування Сил підтримки Збройних Сил України на сьогодні виконано значний обсяг робіт по очищенню звільнених територій від вибухонебезпечних предметів (ВНП).

Так, у Харківській області, від вибухонебезпечних предметів очищено 145 га сільськогосподарських угідь, 21,33 га лісових масивів, майже 171 км ліній електропередач, 40 км газопроводів, 192 км доріг, 239 000 м.кв. різних будівель. Знешкоджено та знищено 6 044 ВНП.

Сапери Сил підтримки ЗСУ працюють також на теренах громад Херсонщини, що  звільнені від окупації. Там від ВНП очищено понад 1189 га сільськогосподарських угідь, майже 78 м.кв  будівель, перевірено 5 об’єктів. Знешкоджено та знищено 4 095 ВНП.

До виконання завдань залучено більш як 20 груп розмінування, в складі яких  працює й розрахунок дистанційно-керованої системи розмінування Bozena-5.

Ті хлопці, які робили все для розмінування Бучі і служили в нашому ДФТГ – зараз служать в цих батальйонах ТРО.

Сапери працюють вдень і вночі, за будь-яких погодних умов, чим наближають нашу Перемогу!

Опублікував
Ільчук Владислав

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.